Ankarada İkinci El Endüstriye Mutfak Ekipmanları Alanlar

Tüm ikinci el mutfak ekipmanlarınızı saton alıyoruz. Sektör değişimi yada iş feshi sonrasında elinizden çıkarmak istediğiniz endüstriyel mutfak malzemelerini anıda istediğiniz yere gelerek nakit olarak satın alalım. Hemen bizi  0538 862 84 68 nolu numaramızdan arayın ve bize satmak istediğiniz ekipmanlar hakkında biraz bilgi verin, imkanınız varsa whatsapp uygulaması üzerinden eşya resimlerini yollayın böylece eşyaların model ve durumu daha kolay görünür ve daha net bir fiyat teklifi verme imkanımız olur.

logo2

2 el yada sıfır olan mutfak ekipmanlarını, krom raflarınızı, krom masaları, krom tezgahları, hamur makinesi, kuzineler, soğuk ve sıcak ünitelerini gibi diğer tüm sayamadığımız ekipmanları anında alıyoruz.

Mutfak Ekipmanı Alanlar denince aklınıza gelen tüm endüstriyel malzemeleri satın alıyoruz. İsterseniz ikinci el yada hiç kutusundan çıkarılmamış sıfır malzemlerinizi piyasa değerinden alıyoruz. Ankara da 30 yılı aşkın endüstriyel mutfak işindeki tecrübemiz ile size en doğru şekilde hizmet ulaştırıyoruz.

One thought on “Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alanlar

  1. Merhaba ,1 ay sonra mutfağı kapatıyorum.Endüstriyel mutfak ürünlerimi satmak istiyorum.Bu konuda bana dönüş yaparsanız sevinirim…

Comments are closed.